2017-2018 çini kursu ders yılı kayıtlarımız başlamıştır.
Bilgi için 0535 674 06 69 nolu telden ulaşabilirsiniz.


Guruplar :
Salı gurubu
Perşemde gurubu
Cumartesi gurubu

   
0 Takı Sepetim
Bilgi Sayfaları / Kargo ve Taşıma
Teslimat Şartlarımız,

Ürün teslimatlarımızda Ptt Kargo firması yada müşteri iseğine göre belirtmiş olduğu kargo firması kullanılmaktadır. Teslimat süresi İstanbul içinde 3 ile 4 gün, diğer bölgelerde 5 ile 7 gündür. Kargo Firmasının Türkiye'deki ücra bölgelere gidememesi durumunda siparişi veren kişi Kargo Firmasının en yakın şubesinden sipariş verdiği ürünü teslim alabilir. Çini Takı Ürün şiparişlerinde kargo ücreti alıcıya aittir.(sipariş adetine göre kargo fiyatı değişiklik göstermekdedir. Sitediki kargo fiyatları temsilidir.) 
 
Vermiş olduğunuz siparişler saat 16:00 dan sonra ise bir sonraki iş günü alınmış kabul edilir.Cuma günü 16:00 dan sonra gelen siparişler ise takip eden pazartesi alınmış kabul edilir.Bayram ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ise tatil bitimini takip eden ilk resmi çalışma günü alınmış kabul edilir.


Teslimatın gerçekleşebilmesi için gün içinde bulunduğunuz yerin adresini ve telefonunu vermeniz yararlı olacaktır. Verilen adreste bulunamayan müşterinin ürünü ilgili şubeye götürülür. Buradan 4 gün içinde alınmayan ürünler iade edilir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

PTT Posta Hesap No: 09492666   |   Gizlilik ve Kullanım   |   Kargo ve Taşıma   |   Teslimat ve İade   |   Tüketici Hakları   |   S.S.S.
e-posta adresiniz  
© 2018 | istanbulcini.com | Her Hakkı Saklıdır.